Cirrus SR 22T

Nejmodernější letadlo současnosti ve své třídě. Tomuto letadlu opravdu nic nechybí. Skvělý  komfort pro posádku, dostatečná rychlost, nejmodernější avionika i možnost letět téměř v jakémkoliv počasí (díky odmrazování) z něj dělá ideální letadlo na cestování. Let tímto letadlem si opravdu užijete.

Počet pasažerů

Rychlost (km/h)

Rok výroby letadla

Dolet bez tankování (km)

Milujeme moderní letadla s tou nejlepší výbavou

Víme, že se starými letadly bychom vám dokázali nabídnout nižší ceny a že o některé zákazníky tak přicházíme, ale prostě milujeme moderní a bezpečná letadla.

Provozujeme pouze nová a moderní letadla. Zakládáme si na tom, že naše letadla jsou v plné výbavě, která zabezpečuje jednak vysokou bezpečnost letu, ale také pohodlí pro posádku.

Velmi vyspělá avionika letadla

Letadlo je vybaveno podobnou avionikou jako dopravní letadla a dává pilotovi absolutní přehled o parametrech letu. Lety lze provádět i ve špatných meteorologických podmínkách.

Letadlo je vybaveno odmrazováním náběžných hran, kyslíkovým systémem a airbagy v bezpečnostních pásech. Všechny tyto systémy zabezpečují vysoký komfort a bezpečnost celého letu.

Letadlo je vybaveno záchranným padákem

Celé letadlo je vybaveno záchranným padákovým systémem, který lze použít v opravdu neřešitelných situacích. Tato pomůcka významně zvyšuje bezpečnost celého letu.

Rozložení sedaček v letadle

Zašleme vám cenovou kalkulaci

11 + 11 =

Proč realizujeme nejvíce privátních letů v ČR?

Protože to u nás jednoduše funguje. Zavoláte a zítra letíme. Létáme každý den.

Žádné dlouhé odbavení. Přijedete v domluveném čase na letiště a za 15 minut letíme.

Chcete se na něco zeptat?